Logo
Iswari Mladý ječmen BIO 125 g

Iswari Mladý ječmen BIO 125 g

293 Kč

Jedinečná nabídka, Iswari Mladý ječmen BIO 125 g od značky Iswari - tento hit získáte s unikátní slevou za 293 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 5602353905787
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Mladý ječmen BIO 125 g

Zdroj vitality
Zvýšení imunity
Detoxikace
Odbourává tělesné pachy
Vysoké hodnoty antioxidantů

Mladý ječmen je jednou z nejoblíbenějších zelených potravin. Tradičně je považován za zelenou potravinu, která má nejsilnější účinek v dodání vitality. Je velmi bohatým zdrojem enzymů jako např. unikátní SOD (superoxid dismutáza), cytochrom oxidáza, oxidáza mastných kyselin, transhydrogenáza a mnohé další, které jsou nezbytné pro metabolické zapracování živin do organismu. Celkem tvoří enzymy až 40 % hmotnosti mladého ječmene. Mladý ječmen je skvělý zdroj antioxidantů. Bílkovina mladého ječmene obsahuje 20 aminokyselin, vč. všech esenciálních, které si tělo neumí samo vytvořit. Z vitamínů je mladý ječmen bohatý na beta-karoten (provitamin A), komplex vit. B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12), vit. C, E, K a cholin (důležitý pro syntézu lecitinu). Z minerálů je pak bohatým zdrojem draslíku, vápníku, hořčíku, železa a fosforu.

Složení: 100% bio mladý ječmen

Upozornění: Pravidelná konzumace mladého ječmene není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

Mladý ječmen je jednou z nejstarších zelených potravin používaných na podporu zdraví.

Parametry produktu Iswari Mladý ječmen BIO 125 g

  • Název: Iswari Mladý ječmen BIO 125 g
  • Cena: 279
  • EAN: 5602353905787
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Superpotraviny | Mladý ječmen
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag