Logo
Iswari Len hnědý 250 g

Iswari Len hnědý 250 g

83 Kč

Prestižní Iswari Len hnědý 250 g originální od labelu Iswari - tento produkt doručujeme za mimořádně nízkou cenu 83 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5600244397512
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Len hnědý 250 g

Lněné semínko existuje v hnědé anebo zlaté variantě, mezi nimiž není žádný podstatný nutriční rozdíl. Je bohatým a oblíbeným zdrojem nenasycených mastných kyselin omega 3. Len rovněž obsahuje ligniny (fytoestrogeny), je bohatý na vlákninu a minerály (vápník, hořčík, železo, fosfor, selen, zinek, měď).

Hnědý len od Iswari je prodáván již jako mletý. Rozemletý len poskytuje tělu možnost plně využít všechny nutriční látky, které u celého lnu pouze projdou trávicím traktem. Pokud si doma meleme len před jeho použitím, jeho trvanlivost je poměrně nízká (max. 3 týdny v lednici). Oproti tomu průmyslově mletý len jen zpracován speciálním postupem za studena, při němž nejsou vyloučeny tuky a proto mletý len vydrží bez žluknutí cca 9 měsíců. V každém případě doporučujeme skladovat ho v lednici, čímž jeho trvanlivost prodloužíte.

Od 14. 12. 2012 dle nařízení Evropské komise č. 432/2012 nesmíme uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví - proto Vás prosíme, abyste si dohledali vliv látek obsažených ve lnu na lidské zdraví sami z veřejně dostupných zdrojů. Děkujeme za pochopení!

Složení: 100% bio len hnědý
Bohatý na nenasycené mastné kyseliny a vlákninu. Je zdrojem množství minerálů.

Parametry produktu Iswari Len hnědý 250 g

  • Název: Iswari Len hnědý 250 g
  • Cena: 79
  • EAN: 5600244397512
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Semínka | Lněná semínka
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag