Logo
Iswari Konopná 60% vláknina BIO 250 g

Iswari Konopná 60% vláknina BIO 250 g

104 Kč

Spokojenost přinášející Iswari Konopná 60% vláknina BIO 250 g od předního výrobce Iswari - tento hit můžete sehnat levně za 104 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 5602353905312
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Konopná 60% vláknina BIO 250 g

Vláknina hraje v naší stravě velmi důležitou roli. Jedná se z chemického hlediska o polysacharidy, které lidské enzymy nedokáží rozložit na základní stavební jednotky a proto s příjmem vlákniny člověk nezvyšuje svůj energetický příjem. To jí však neubírá na hodnotě.

Vlákninu rozdělujeme na ve vodě rozpustnou a nerozpustnou. 60% konopná vláknina od Iswari patří mezi vlákninu nerozpustnou. Vstřebává do sebe vodu, ale nerozpouští se v ní. Změkčuje a formuje stolici až v dolní části trávicího traktu, jemně mechanicky dráždí střevní stěnu a urychluje tak střevní peristaltiku. Aby však plnila tuto funkci, je důležité společně s ní přijímat dostatečné množství tekutin - nejlépe vody. Nerozpustná vláknina také čistí tělo tím, že z těla vyplavuje toxické látky jako např. karcinogeny. Jako mechanický kartáč se otírá o střevní stěny a odírá z nich nečistoty, které pak odchází z těla ven.

Je rovněž výbornou složkou jídelníčku pro všechny, kteří by rádi omezili svůj kalorický příjem a současně jim jejich dieta neposkytuje dostatečný pocit zasycení. Při dostatečné konzumaci vlákniny totiž vzniká dříve v žaludku pocit plnosti a člověk tak nemá potřebu dále pokračovat v energeticky bohatším jídle.

Složení:100% bio mletá a prosívaná konopná semínka
Nerozpustná vláknina podporuje střevní peristaltiku a napomáhá tak vyprazdňování.

Parametry produktu Iswari Konopná 60% vláknina BIO 250 g

  • Název: Iswari Konopná 60% vláknina BIO 250 g
  • Cena: 99
  • EAN: 5602353905312
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Konopí
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag