Logo
Iswari Hrachový protein 80% BIO 250 g

Iswari Hrachový protein 80% BIO 250 g

173 Kč

Jasný hit, Iswari Hrachový protein 80% BIO 250 g co odebíráme od výrobce Iswari - tento hit můžete získat extra výhodně za 173 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 5600244397536
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Hrachový protein 80% BIO 250 g

Rostlinné proteiny jsou velmi bohatým zdrojem bílkovin, které jsou důležitým stavebním kamenem svalové tkáně, ale také pro tvorbu enzymů. Ty zodpovídají za metabolismus látek v těle, přičemž fungují jako katalyzátory chemických reakcí. Proto je zejména pro vegetariány a vegany velmi důležité mít příjem bílkovin z více různých potravin. Nezáleží totiž jen na samotném obsahu bílkovin ve výživě, ale i na jejich složení. To znamená na podílu jednotlivých stavebních kamennů bílkovin, jimiž jsou aminokyseliny.

Hrachový protein je výbornou alternativou pro všechny, kteří hledají bohatý zdroj bílkovin rostlinného původu. Díky vysokému obsahu bílkovin a obsahu všech esenciálních aminokyselin je ideálním doplňkem vegetariánské a veganské stravy. Současně je ideální jako součást sportovní výživy díky vysokému obsahu esenciálních AMK isoleucinu, leucinu, lysinu a valinu.

Vysoký obsah bílkovin
Všechny esenciální aminokyseliny
Ideální pro sportovce a kulturisty

Hrachový protein je výbornou alternativou pro všechny, kteří hledají bohatý zdroj bílkovin rostlinného původu.

Parametry produktu Iswari Hrachový protein 80% BIO 250 g

  • Název: Iswari Hrachový protein 80% BIO 250 g
  • Cena: 165
  • EAN: 5600244397536
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Sportovní výživa | Proteiny | Rostlinné proteiny
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag