Logo
Iswari Chlorella tablety BIO 125 g

Iswari Chlorella tablety BIO 125 g

345 Kč

Oblíbený produkt Iswari Chlorella tablety BIO 125 g od známého výrobce Iswari - toto zboží si můžete objednat výhodně za 345 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáctset a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 5602353906548
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Chlorella tablety BIO 125 g

Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla. Obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů. Ten má mimořádně kladné účinky na lidské zdraví. Má téměř shodné složení jako hemoglobin. Požívání potravin a preparátů s železem společně s chlorofylem mnohonásobně zvyšuje jejich využitelnost pro krvetvorbu. Chlorofyl má rovněž výrazné antiseptické a antioxidační účinky. Chlorela dále obsahuje unikátní komplex živin nazývaný CGF podporující zdravou tvorbu tkání a množení zdravé mikroflóry. Z živin obsahuje beta-karoten, vit. sk. B, vč. B12, C, K, minerály a esenciální mastné kyseliny. 70 % naší chlorelly má dezintegrovanou buněčnou stěnu díky čemuž dochází k velmi rychlému a přímému využití živin. Tablety jsou vyrobeny pouze tlakem, neobsahují žádné pojivové látky. Jedná se o 100% čistou chlorellu.

Mimořádný detoxikant

Unikátní CGF podporuje zdravou tvorbu tkání

Rekordní obsah chlorofylu

Složení: 100% bio chlorela (tablety)

Použití: První týden konzumujte 1 tabletku 2x denně. Druhý týden konzumujte 2-6 tablet 2x denně. Nepřekračujte denní dávku!

Upozornění:
Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla.

Parametry produktu Iswari Chlorella tablety BIO 125 g

  • Název: Iswari Chlorella tablety BIO 125 g
  • Cena: 329
  • EAN: 5602353906548
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Detoxikace
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag