Logo
Iswari Chlorella prášek BIO 125 g

Iswari Chlorella prášek BIO 125 g

335 Kč

Není proč váhat, Iswari Chlorella prášek BIO 125 g od značky Iswari - tento artikl objednávejte extra levně za 335 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5602353904537
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Chlorella prášek BIO 125 g

Chlorella je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla. Obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů. Ten má mimořádně kladné účinky na lidské zdraví. Má téměř shodné složení jako hemoglobin. Požívání potravin a preparátů s železem společně s chlorofylem mnohonásobně zvyšuje jejich využitelnost pro krvetvorbu.

Složení: 100% BIO chlorella (prášek).

Použití: Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu, apod. Denně zkonzumujte max. 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku. Nepřekračujte denní dávku!

Upozornění: Pravidelná konzumace chlorelly není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!
Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla.

Parametry produktu Iswari Chlorella prášek BIO 125 g

  • Název: Iswari Chlorella prášek BIO 125 g
  • Cena: 319
  • EAN: 5602353904537
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Superpotraviny | Chlorella
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag