Logo
Iswari Acai lyofilizovaný prášek BIO 70 g

Iswari Acai lyofilizovaný prášek BIO 70 g

299 Kč

Exkluzivní Iswari Acai lyofilizovaný prášek BIO 70 g od oblíbené společnosti Iswari - toto zboží zakoupíte za hustou cenu 299 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5602353904223
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Acai lyofilizovaný prášek BIO 70 g

(čti asají) je jedním z pokladů amazonské džungle. Je tradiční součástí jídelníčku obyvatel Brazílie. V současné době je açai pro svoje výtečné nutriční vlastnosti nesmírně populární rovněž v Evropě a USA. Je vysoce výživné a obsahuje mimořádné množství antioxidantů. Dále je bohaté na nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6, 9, vitamíny a minerály. Açai od Iswari je 100% ovocná dužina sušená mrazem (lyofilizovaná), což je nejkvalitnější způsob konzervace ponechávající ovoci maximum původních chuťových i nutričních vlastností. Açai je velmi bohaté na všechny tři omega mastné kyseliny 3, 6 a 9. Přestože v naší stravě konzumujeme většinou nadměrné množství tuků, často se nám nedostává právě nenasycených omega mastných kyselin. Z vitaminů je açai zejména bohaté na beta-karoten (provitamin A) a vit. E, z minerálů pak na vápník a fosfor.

Mimořádně bohatý zdroj antioxidantů
Vysoké hodnoty nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9
Obsahuje velké množství vápníku, fosforu, beta-karotenu a vit. E

Složení: 100% bio açai prášek (sušeno mrazem)

Použití: Prášek z açai vzdáleně připomíná chuť sušených borůvek. Přimíchejte 1 lžičku do ovocné šťávy, džusu, salátu, mléčného nebo ovocného koktejlu, dezertu, jogurtu, apod. a získejte kromě exotické příchuti zdroj vydatných živin pro svoje tělo!

Nezpracovávejte prášek z acai od Iswari při teplotách vyšších než 42 °C, aby v něm zůstaly zachovány všechny živiny v původní formě.
Otevřený sáček uchovávejte v ledničce!
100% ovocná dužina sušená mrazem (lyofilizovaná), což je nejkvalitnější způsob konzervace ponechávající ovoci maximum vitamínů.

Parametry produktu Iswari Acai lyofilizovaný prášek BIO 70 g

  • Název: Iswari Acai lyofilizovaný prášek BIO 70 g
  • Cena: 285
  • EAN: 5602353904223
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Superpotraviny | Acai
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag