Logo
Iliada Iliada-Kalamata 500ml

Iliada Iliada-Kalamata 500ml

175 Kč

Top produkt, Iliada Iliada-Kalamata 500ml od kvalitního výrobce Iliada - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 175 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 5201043112612
Do obchodu

Popis

Iliada

Iliada 100% extra panenský olivový olej 500ml
za studena lisovaný olivový olej z oblasti Kalamata a známkou chráněné krajiny původu s výborným poměrem kvality a ceny.
Oblast: Kalamáta-jižní Peloponés
Balení: sklo 1 x 0,5l
Charakteristika: za studena lisovaný olivový olej z oblasti Kalamata a známkou chráněné krajiny původu s výborným poměrem kvality a ceny.
Použití: příprava salátů, marinád a k rybích specialit.
Složení:100% extra panenský olivový olej
Výroba extra panenského olivového oleje
Sklizeň oliv probíhá již více než 2 000 let stejným způsobem. Při výrobě kvalitního extra panenského olivového oleje se olivy nijak nečešou, ale plody se nechají spadnout ze stromu do připravené plachty, odkud se ručně sbírají. Čím dříve se olivy vylisují po sklizni, tím lépe. Jedině časné vylisování zajistí uchování vysokých obsahů všech vitamínů a dalších zdraví prospěšných chemických substancí.
Filtrace extra panenského olivového oleje není nic jiného, než jeho přelití přes sítko. Filtrace je považována za žádoucí, jelikož jsou tak odstraněny drobné částečky pevných látek z oliv (zejména dužiny a slupek).
Účinky olivového oleje uznával již Starý zákon, který radil mimo jiné jím očišťovat malomocné. Také Hippokrates jej doporučoval na léčení vředů. Pragmatičtí Angličané také znali jeho léčivou sílu a vždy prodávali olivový olej v lékárnách. Olivový olej patří mezi pět zdraví nejprospěšnějších surovin na světě. Má celou řadu blahodárných a léčivých účinků na lidský organismus. Od účinné prevence proti rakovině, přes podporu metabolismu cukrů a tuků, až po ošetření popraskané kůže a jizev. Olivový olej je také mimo jiné součástí redukčních diet a jednou z jeho nejznámějších předností je snižování hladiny cholesterolu v krvi. Iliada 100% extra panenský olivový olej - za studena lisovaný olivový olej z oblasti Kalamata a známkou chráněné krajiny původu s výborným poměrem kvality a ceny.

Parametry produktu Iliada Iliada-Kalamata 500ml

  • Název: Iliada Iliada-Kalamata 500ml
  • Cena: 175
  • EAN: 5201043112612
  • Výrobce: Iliada
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Oleje | Olivový olej
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag