Logo
Hollinger Džus mango BIO 1 l

Hollinger Džus mango BIO 1 l

71 Kč

Trendy Hollinger Džus mango BIO 1 l od předního výrobce Hollinger - tento produkt prodáváme s VIP slevou pro každého za 71 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 9120008998534
Do obchodu

Popis

Hollinger

Hollinger Džus mango BIO 1 l

Společnost Hollinger vznikla v roce 1998. Jejich prvním výrobkem byla jablečná šťáva. Firma vznikla a sídlí v rakouském Štýrsku, odkud také pochází suroviny na výrobu nápojů. Jejich firemní filozofii tvoří tři základní hodnoty: jednoduchost, přirozenost a flexibilita. Snaží se vytvářet jednoduché recepty, používat přírodní suroviny a rychle reagovat na moderní trendy ve výživě.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Složení:

Voda, mangové pyré* z přímo lisované šťávy (ne z koncentrátu), cukr*. Pasterizováno. Obsah ovoce minimálně 35 %. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Skladování:

Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

 
Osvěžující mangový nápoj. Z produkce kontrolovaného ekologického zemědělství. Výtečný samotný nebo jako součást smoothie

Parametry produktu Hollinger Džus mango BIO 1 l

  • Název: Hollinger Džus mango BIO 1 l
  • Cena: 71
  • EAN: 9120008998534
  • Výrobce: Hollinger
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sirupy a nápoje | Džusy a šťávy
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag