Logo
Hermes Olivový olej 500ml

Hermes Olivový olej 500ml

149 Kč

Velmi žádaný produkt, Hermes Olivový olej 500ml co nám vyrábí Hermes - tento artikl nakupujte s VIP slevou pro každého za 149 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8594068260299
Do obchodu

Popis

Hermes

Hermes premium olivový olej extra panenský lisovaný za studena 500 ml
Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy.Olivový olej lisovaný za studena tradičními postupy proslulý svou skvělou kvalitou z ostrova Kréta.
Vhodný k přípravě ryb, zeleninových salátů.
Výroba Olivového oleje probíhá lisováním oliv. Nejkvalitnější a chuťově nejbohatší olivové oleje se označují jako extra panenské olivové oleje. Pocházejí z prvního lisování a jsou vyráběné za nízkých teplot při použití tradičních mechanických postupů. Takto vyrobený extra panenský olivový olej je zdraví nejvíce prospěšný a obsahuje velké množství látek, které upravují vysoký krevní tlak a mají celkově příznivé účinky na lidské tělo. Olivový olej je vhodný k přípravě salátů, marinování masa, dochucení pomazánek. Lze jej použít i pří přípravě krémů, ovocných salátů a lehkých moučníků. K restování a grilování je vhodné používat oleje z druhého lisu, nebo rafinované. Míváte potíže s trávením? Dejte si před jídlem jednu lžičku olivového oleje. Hermes premium olivový olej extra panenský lisovaný za studena.

Parametry produktu Hermes Olivový olej 500ml

  • Název: Hermes Olivový olej 500ml
  • Cena: 149
  • EAN: 8594068260299
  • Výrobce: Hermes
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Oleje | Olivový olej
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag