Logo
Happylife Čekankový sirup natural 250 g

Happylife Čekankový sirup natural 250 g

119 Kč

Velmi žádaný produkt, Happylife Čekankový sirup natural 250 g od populární značky Happylife - tento artikl musíte mít s unikátní slevou za 119 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1999 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8588007103464
Do obchodu

Popis

Happylife

Happylife Čekankový sirup natural 250 g

Administrativní zařazení: Sladidla
Složení: Extrakt z kořene čekanky 100 % (oligofruktóza a fruktooligosacharidy)
Země původu: Německo
Skladování: Chraňte před přímým slunečním zářením. Případný sediment není na závadu.
Balení: Plastová lahvička s odklápěcím víčkem

Výhody a vlastnosti: Čekankový sirup (v originále "tekutá čekanka") je potravinová složka s vysokým obsahem oligofruktózy, která se získává částečnou hydrolýzou z inulinu čekanky. Sirup je roztok oligofruktózy, fruktózy, glukózy a sacharózy ve vodě. Sladidlo je nízkokalorická alternativa běžného stolního cukru. Získává se z kořene čekanky, která má svůj původ v Evropě, ale dnes už ji běžně najdeme téměř kdekoliv na světě, a to obzvláště v okolí cest, luk a lesů. Většina z nás už čekanku zná jako bezkofeinovou náhražku kávy, ale pomalu se v potravinářském odvětví dostává do povědomí i právě díky využitelnosti k výrobě přírodního sladidla. Sirup z čekanky má stejnou sladivost jako cukr, ale narozdíl od něj má vysoký obsah vlákniny (téměř 70%) a glykemický index nižší než hodnota 5 (cukr má GI 65). Je vhodný pro diabetiky, neobsahuje lepek, laktózu, konzervanty ani aromata a neničí zubní sklovinu. Produkt neobsahuje žádné náhradní sladidlo.

Použití: Čekankovým sirupem můžete zcela nahradit med nebo klasický cukr. Sladidlo můžeme využít jako polevu na palačinky nebo vafle, na výrobu zmrzliny a sladkých drinků. Také na přípravu všech pečených i nepečených dezertů, sušenek a piškotů. Kromě toho můžete sirupem částečně nahradit i pokrmový tuk a tím snížit celkovou kalorickou hodnotu celého jídla. Stačí nahradit 4 g tuku pouhým 1 g sirupu. 
Čekankový sirup natural je nízkokalorické přírodní sladidlo s nízkým glykemickým indexem a vysokým obsahem vlákniny. Je vhodný pro diabetiky a neobsahuje lepek, laktózu ani aromata.

Parametry produktu Happylife Čekankový sirup natural 250 g

  • Název: Happylife Čekankový sirup natural 250 g
  • Cena: 119
  • EAN: 8588007103464
  • Výrobce: Happylife
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Cukr a alternativní sladidla
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag