Logo
GymBeam L-Glutamin bez příchutě 1000 g

GymBeam L-Glutamin bez příchutě 1000 g

439 Kč

Poctivý výrobek, GymBeam L-Glutamin bez příchutě 1000 g od originálního výrobce GymBeam - tento produkt nabízíme s úžasnou cenovkou 439 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáctset a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8588006485561
Do obchodu

Popis

GymBeam

GymBeam L-Glutamin bez příchutě 500 g

L-glutamin je jednou z nejčastěji se vyskytujících aminokyselin v našem těle, a tvoří více než 61% svalové tkáně. Sestává z 19% dusíku, a proto je primární transportér dusíku do svalových buněk. Glutamin zajišťuje dostatek materiálu na růst a obnovu svalů. Spolu s BCAA patří mezi nejčastěji používané suplementy při snaze o ochranu svalové hmoty a regeneraci.

Produkuje se z neesenciální aminokyseliny - kyseliny glutamové, kterou si tělo nedokáže vyprodukovat samo. V obdobích stresu, nemocí nebo těžkých tréninků, potřebují svaly a imunitní systém tolik glutaminu, že tělo samotné nedokáže tuto potřebu vykrýt, a proto potřebuje glutamin doplnit. Užívání l-glutaminu jako výživového doplňku snižuje rozpad svalů a má pozitivní účinek na hladinu růstového hormonu.

Proč přijímat L-glutamin?

Trvalé podávání L-glutaminu od GymBeam vytváří antikatabolický stav, a dokonce již od první dávky podporuje produkci růstového hormonu. Pokud po jakémkoliv tréninku zásobíme tělo odpovídajícím množstvím glutaminu s účinky na růst svalových buněk, dojde ke stavu, kdy naše svalstvo nebude odkázáno na spotřebu vlastního glutaminu, který se nachází v těle.

L-glutamin se řadí mezi preventivní a regenerující výživové doplňky se silným antikatabolickým účinkem. Během tréninku je hladina glutaminu v těle nízká, což snižuje sílu, vytrvalost a regeneraci. Možná vás to překvapí, ale může trvat až 6 dní, než se hladina glutaminu vrátí do normálu. Hraje klíčovou roli při detoxikaci organismu, reguluje tvorbu glykogenu v játrech a je palivem v mnoha tkáních. Nedávné studie ukázaly, že již při 2 g L-glutaminu se může zvýšit hladinu růstového hormonu až o 400%.

Výhody a účinky suplementu L-Glutamin

zabraňuje katabolismu (ztrátě) svalové hmoty
brání produkci kyseliny mléčné ve svalech
pomáhá udržovat objem a hydrataci buněk
urychluje hojení ran
zvyšuje tvorbu glykogenu v játrech
upravuje rovnováhu a metabolismus bílkovin
je primárním zdrojem energie pro imunitní systém
zlepšuje funkci střev a trávicí trakt
podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu
zajišťuje ochranu organismu před přetrénováním
urychluje léčbu vředů

Pro koho je L-glutamin určen?

Vůbec neplatí, že glutamin patří pouze do kulturistiky a fitness. I když hraje nejdůležitější roli v závěrečné fázi před soutěží, pokud je snahou zvyšování výkonnosti a snížení tělesné hmotnosti. Je vhodný v rýsovacím období. Jeho úloha je však nenahraditelná při každém sportu, ať už jsou to lehkoatletické vytrvalostní sporty nebo energeticky náročnější sporty, jako například trojboj, či bojové sporty.

Složení: Příchuť unflavored: L-glutamin 100%.

Složení: Příchuť lemon lime: L-glutamin, přírodní aroma, kyselina jablečná, sladidlo (sukralóza), přírodní barviva.
L-glutamin je vynikajícím prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty. Je to aminokyselina, která zlepšuje imunitu, reguluje rovnováhu bílkovin, zabraňuje ztrátě svalové hmoty, zvyšuje vylučování růstového hormonu, urychluje regeneraci buněk a má anabolický efekt. Tvoří až 60% aminokyselin ve svalech, a při velkých výkonech je vhodné ji suplementovat.

Parametry produktu GymBeam L-Glutamin bez příchutě 1000 g

  • Název: GymBeam L-Glutamin bez příchutě 1000 g
  • Cena: 439
  • EAN: 8588006485561
  • Výrobce: GymBeam
  • Kategorie: Sportovní výživa | Aminokyseliny | L | Glutamin
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag