Logo
GRIZLY Vločky jáhlové BIO 1000 g

GRIZLY Vločky jáhlové BIO 1000 g

119 Kč

Dnes jsme vybrali: GRIZLY Vločky jáhlové BIO 1000 g s jakostní značkou GRIZLY - tento artikl nepropásněte v husté akci za 119 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8595678403748
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Vločky jáhlové BIO 1000 g

Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky - vločky
Složení: Jáhlové vločky* 100%  
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Ukrajina
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Jáhlové vločky vznikají lisováním oloupaných zrn prosa. Patří mezi přirozeně bezlepkové, zásadité a lehce stravitelné potraviny. Jsou bohatým zdrojem komplexních sacharidů, ale také vlákniny, která přispívá k správnému trávení a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Dále obsahují cenné vitamíny především skupiny B a E a minerální látky jako je hořčík, draslík, železo a fosfor. Konzumace jahelných vloček má vliv na správné fungování nervové soustavy, oběhového systému a ovlivňuje také zdraví kostí a zubů.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Použití: Jáhlové vločky jsou velmi chutné a můžete s nimi vykouzlit mnoho zdravých pokrmů.  K snídani doporučujeme sladké jahelné kaše s ovocem a ořechy nebo slanou kaši s mrkví, celerem a cherry rajčátky. Můžete je lehce povařit ve vodě, v mléce nebo jejich kombinaci asi 5 minut, dokud nevznikne jemná kaše. Skvěle poslouží také jako příloha provoněná bylinkami či přísada do polévky. Vynikají svou rychlou a snadnou přípravou. 

Více informací o vločkách a jejich vlastnostech si můžete přečíst v našem medvědím blogu. Zajímavé recepty a nápady také naleznete v našem magazínu.

Jáhlové vločky jsou velmi chutné, jemné a drobné, mají nažloutlou barvu a výraznou olejnatou vůni.  Patří mezi přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné potraviny s vysokým obsahem komplexních sacharidů.  Nyní si je můžete vychutnat v biokvalitě.

Parametry produktu GRIZLY Vločky jáhlové BIO 1000 g

  • Název: GRIZLY Vločky jáhlové BIO 1000 g
  • Cena: 119
  • EAN: 8595678403748
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Vločky | Jáhlové vločky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag