Logo
GRIZLY Třtinový cukr BIO 500 g

GRIZLY Třtinový cukr BIO 500 g

49 Kč

Kvalitní GRIZLY Třtinový cukr BIO 500 g kvalitní značky - toto zboží si můžete nechat doručit za mimořádně nízkou cenu 49 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 1999 Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8595678410289
Do obchodu

Popis

GRIZLY Třtinový cukr BIO 500 g

Administrativní zařazení: Přírodní sladidla
Složení: Třtinový cukr* 100 % (250-500 ICUMSA)
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Kolumbie
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Třtinový cukr se získává z cukrové třtiny, rostliny řadící se k vytrvalým travám. Třtina vypadá podobně jako rákosí, dorůstá do výšky až šesti metrů a daří se jí převážně v tropických a subtropických podmínkách. Uvnitř rostliny se nachází dřeň se šťávou s obsahem cukrů. Sladká šťáva, ze které se třtinový cukr vyrábí, se získává drcením a lisováním stébla. Cenným odpadem při výrobě cukru je melasa bohatá na minerální látky a další prospěšné látky. Třtinový cukr má oproti klasickému řepnému sladší dochuť a karamelovo ovocné aroma, podléhá rozdílnému zpracování, není bělený a co je nejdůležitější, obsahuje melasu.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. 

Použití: Třtinový cukr můžete přidat tam, kde byste běžně použili klasický bílý cukr. Má totiž téměř stejné vlastnosti, jen aromaticky se lehce liší, má karamelovo ovocný nádech. Je vhodný na oslazení nápojů, pokrmů i na pečení.  
Třtinový cukr je zdravější verzí klasického bílého cukru. Vyrábí se z cukrové třtiny, která obsahuje melasu, takže ve sladidlu z ní najdeme mimo sacharózu také fruktózu, glukózu a minerální látky.

Parametry produktu GRIZLY Třtinový cukr BIO 500 g

  • Název: GRIZLY Třtinový cukr BIO 500 g
  • Cena: 49
  • EAN: 8595678410289
  • Výrobce:
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Cukr a alternativní sladidla
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag