Logo
GRIZLY Třešně sušené 500 g

GRIZLY Třešně sušené 500 g

109 Kč

Nejprodávanější GRIZLY Třešně sušené 500 g originální od labelu GRIZLY - toto zboží si můžete zakoupit po zlevnění za 109 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Naplníte-li košík zbožím nad patnáctset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8595678403588
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Třešně sušené 500 g

Administrativní zařazení: Sušené ovoce proslazované

Složení: Třešeň, cukr, kys. citronová, konzervant E220 (oxid siřičitý), barvivo E129

Země původu: Čína 

Balení: Vakuované (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)

Naše zkušenosti: Třešně jsou proslazované a sířené, což může spoustu lidí odradit, nicméně jedná se o jemně slazenou variantu a chuťově jsou velice dobré a dost sladké, proto je doporučujeme užívat například do musli, kašiček a dámy je ocení převážně při pečení.

Třešně patří mezi peckovice a jejich dužina je tvořena až z 80 % vodou a ovocnými cukry. Slouží jako bohatý zdroj minerálů a vitamínů, hořčíku, jódu, křemíku, železa, zinku, fosforu, vápníku či draslíku. Třešně obsahují významná barviva, která odborníci nazývají antokyany. Stejně jako jiná rostlinná barviva jsou antokyany svou povahou antioxidanty.

Přes všechnu péči a snahu při odpeckování všech peckovin (netýká se pouze datlí ale i např. višní, švestek, třešní atd.) nedokážeme garantovat že se pecky v surovině nevyskytují. Technologicky toho nelze dosáhnout a bohužel ani po kontrole lidským pracovníkem dodavatel nedokáže garantovat 100% čistotu. Této problematice se dodavatelé intenzivně věnují, zatím ale není technologie natolik daleko, abychom dosáhli produktu bez pecek, nebo jejich fragmentů.
Tyto šťavnaté sladké plody obsahují, i když v malém množství, veškeré důležité živiny. Výborné jsou do ořechovo-ovocných mixů.

Parametry produktu GRIZLY Třešně sušené 500 g

  • Název: GRIZLY Třešně sušené 500 g
  • Cena: 109
  • EAN: 8595678403588
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Třešně a višně
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag