Logo
GRIZLY Třešně sušené 1000 g

GRIZLY Třešně sušené 1000 g

199 Kč

Top produkt, GRIZLY Třešně sušené 1000 g s jakostní značkou GRIZLY - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 199 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8595678403571
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Třešně sušené 1000 g

Administrativní zařazení: Sušené ovoce proslazované

Složení: Třešeň, cukr, kys. citronová, konzervant E220 (oxid siřičitý), barvivo E129

Země původu: Čína

Balení: Vakuované (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)

Naše zkušenosti: Třešně jsou proslazované a sířené, což může spoustu lidí odradit, nicméně jedná se o jemně slazenou variantu a chuťově jsou velice dobré a dost sladké, proto je doporučujeme užívat například do musli, kašiček a dámy je ocení převážně při pečení.

Třešně patří mezi peckovice a jejich dužina je tvořena až z 80 % vodou a ovocnými cukry. Slouží jako bohatý zdroj minerálů a vitamínů, hořčíku, jódu, křemíku, železa, zinku, fosforu, vápníku či draslíku. Třešně obsahují významná barviva, která odborníci nazývají antokyany. Stejně jako jiná rostlinná barviva jsou antokyany svou povahou antioxidanty.

Přes všechnu péči a snahu při odpeckování všech peckovin (netýká se pouze datlí ale i např. višní, švestek, třešní atd.) nedokážeme garantovat že se pecky v surovině nevyskytují. Technologicky toho nelze dosáhnout a bohužel ani po kontrole lidským pracovníkem dodavatel nedokáže garantovat 100% čistotu. Této problematice se dodavatelé intenzivně věnují, zatím ale není technologie natolik daleko, abychom dosáhli produktu bez pecek, nebo jejich fragmentů.
Tyto šťavnaté sladké plody obsahují, i když v malém množství, veškeré důležité živiny. Výborné jsou do ořechovo-ovocných mixů.

Parametry produktu GRIZLY Třešně sušené 1000 g

  • Název: GRIZLY Třešně sušené 1000 g
  • Cena: 199
  • EAN: 8595678403571
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Třešně a višně
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag