Logo
GRIZLY Tapioková mouka BIO 1000 g

GRIZLY Tapioková mouka BIO 1000 g

99 Kč

Velmi oblíbený produkt GRIZLY Tapioková mouka BIO 1000 g kvalitní značky GRIZLY - tento hit naleznete téměř zdarma za 99 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad patnáctset korun. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8595678409603
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Tapioková mouka BIO 1000 g

Administrativní zařazení: Rostlinné mouky
Složení: Mouka z kořene manioku jedlého* 100 %
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Brazílie
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Tapioková mouka neboli tapiokový škrob se získává z kořene rostliny manioku, který je také známý pod jmény cassava, yuca nebo tapioka. Pěstuje se již po dlouhá tisíciletí a to zejména v tropických oblastech. Svou oblíbenost si exotická mouka získala mimo jiné pro své atraktivní látkové složení. Je bohatým zdrojem bílkovin a vlákniny. Tapioková mouka je přirozeně bezlepková a při pečení má vynikající vlastnosti srovnatelné s běžnou pšeničnou moukou.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Použití: Tapioková mouka má v kuchyni široké využití a to obzvláště při pečení. Díky své neutrální chuti ji lze využít pro přípravu sladkých i slaných pokrmů a těst. Je bezlepková, má vynikající kypřící i zahušťovací vlastnosti a můžeme s ní plnohodnotně nahradit pšeničnou mouku. Oceníme ji při zahušťování omáček, pečení chleba nebo může nahradit vaječný bílek při přípravě bábovek, sekané nebo bramborových placek.
Tapioková mouka (také tapiokový škrob či cassava) se získává z kořene rostliny manioku. Svou oblíbenost si drží už po dlouhá tisíciletí díky svým skvělým výživovým hodnotám. Je bezlepková a má skvělé zahušťovací a kypřící vlastnosti.

Parametry produktu GRIZLY Tapioková mouka BIO 1000 g

  • Název: GRIZLY Tapioková mouka BIO 1000 g
  • Cena: 99
  • EAN: 8595678409603
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Mouky | Ostatní mouky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag