Logo
GRIZLY Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1000 g

GRIZLY Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1000 g

29 Kč

Výjimečné zboží, GRIZLY Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1000 g od firmy GRIZLY - tento hit snadno najdete za výhodnou cenu 29 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Naplníte-li košík zbožím nad 1999 Kč, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8595678410845
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1000 g

Administrativní zařazení: Mlýnské obilné výrobky - mouka
Složení: Celozrnná pšeničná mouka* 100 %
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Česká republika
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Pšenice původem pochází z Jihozápadní Asie, kde se pěstovala již 6000 let př. n. l. Dnes se řadí mezi nejpěstovanější plodiny na světě. Pšeničná mouka mletá ze syrových pšeničných zrn má vysokou výživnou hodnotu, obzvláště co se sacharidů a bílkovin týče. Celozrnná obdoba pšeničné mouky je vyrobena mletím celých zrn, ze kterých nejsou odstraňovány obalové vrstvy. Je tedy bohatší na živiny a vlákninu než klasická pšeničná mouka.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Použití: Pšeničná mouka má v kuchyni nekonečné využití při pečení chleba, buchet a koláčů. Je výborná k zahušťování pokrmů, na výrobu těstovin nebo na přípravu kynutého těsta.

Zajímavé recepty a nápady na pečení také naleznete v našem magazínu.
Celozrnná obdoba pšeničné mouky má vysokou výživnou hodnotu. Tím, že se k její výrobě zpracovává celé pšeničné zrno včetně obalových vrstev, je bohatější na živiny a vlákninu než běžná pšeničná mouka.

Parametry produktu GRIZLY Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1000 g

  • Název: GRIZLY Pšeničná mouka celozrnná jemně mletá BIO 1000 g
  • Cena: 29
  • EAN: 8595678410845
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Vaření a pečení | Mouky a strouhanky | Obilné
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag