Logo
GRIZLY Piniové oříšky 500 g

GRIZLY Piniové oříšky 500 g

479 Kč

Udělejte si radost: GRIZLY Piniové oříšky 500 g co nám dodává GRIZLY - tento produkt dodáváme za perfektní cenu 479 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8595678402871
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Piniové oříšky 500 g

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody

Složení: Piniové ořechy 100%

Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu

Země původu: Rusko ,Čína

Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Pínie neboli cedrové oříšky jsou zácná semínka borovice, mají slabou pryskyřičnou příchuť a jsou obrovským zdrojem zdraví prospěšných tuků a také bohaté na kvalitní kompletní proteiny, vitaminy a minerály. Tato lahodná jádra jsou velmi vzácná, protože je jich jen omezené množství, jsou proto relativně k ostatním ořechům dražší. Pínie mají velkou nutriční hodnotu. Obsah tuku ve 100 g je 68 g, tyto tuky jsou složené převážně z polynenasycených mastných kyselin. Dále jsou v nich obsažené kvalitní kompletní bílkoviny (11,6%). Vynikají svým vysokým obsahem vitamínu B1 (1,24 mg /100 g) a železa (3,06 mg /100 g).

Používají se k přípravě "pesto sauce", masitých nádivek nebo se jimi zdobí hotové pokrmy. Hodí se do omáček, moučníků, salátů a rýžových jídel a např. štrůdlu dávají velmi zajímavou chuť. Často se přidávají jako přísada do exkluzivních jídel.

Kaviár mezi ořechy. Alespoň se k ořechům řadí, přestože se jedná o vzácná semínka borovice. Mají neodolatelnou pryskyřičnou příchuť.

Parametry produktu GRIZLY Piniové oříšky 500 g

  • Název: GRIZLY Piniové oříšky 500 g
  • Cena: 479
  • EAN: 8595678402871
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Ořechy | Piniové ořechy
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag