Logo
GRIZLY Paprika sladká mletá 50 g

GRIZLY Paprika sladká mletá 50 g

25 Kč

Trhem osvědčený produkt, GRIZLY Paprika sladká mletá 50 g co nám vyrábí GRIZLY - tento hit seženete ve výprodejové akci za 25 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8595678408255
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Paprika sladká mletá 50 g

Administrativní zařazení: Koření
Složení: Paprika sladká mletá 100%
Vyrobeno v Česku
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Potravinové sáčky

Vlastnosti a výhody: Má tmavěornažovou až sytě červenou barvu, výraznou kořeněnou vůni a sladkou chuť. Na světovém trhu s kořením se u papriky jako kritérium kvality používá stupnice barvivosti podle ASTA (American Spice Trade Association - Americká asociace obchodu s kořením). Číslo ASTA vyjadřuje tzv. extraktivní barvivost, tedy kolik barviva se z papriky uvolní do oleje. Naše sladká paprika má ASTA 150.

Použití: Sladká paprika je nepostradatelnou součástí české kuchyně, i když oblíbený je v celé střední a jižní Evropě. Báječně se hodí na vaření i pečení, k masu, do polévek a hlavně do omáček. Například typické kuře na paprice se bez sladké papriky těžko obejde. Přidává se do celé řady kořenících směsí, do gulášů i na grilování.
Tmavočervená sypká směs sladké papriky byla získaná pomletím zralých sušených paprikových lusků. Sladká paprika je oblíbeným kořením v české kuchyni.

Parametry produktu GRIZLY Paprika sladká mletá 50 g

  • Název: GRIZLY Paprika sladká mletá 50 g
  • Cena: 25
  • EAN: 8595678408255
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Koření
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag