Logo
GRIZLY Palmový cukr 500 g

GRIZLY Palmový cukr 500 g

129 Kč

Nejprodávanější GRIZLY Palmový cukr 500 g s pečetí kvality GRIZLY - tento artikl se na vás těší ve slevové akci za 129 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8595678402758
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Palmový cukr 500 g

Administrativní zařazení: Sladidla
Složení: Palmový cukr 100%
Země původu: Indonesie
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Palmový cukr má medovou příchuť a je vyráběný zahušťěním sladké mízy z palmy olejné. Cukr je nerafinovanýa má nízký glykemický index 41 (hladina cukru se na rozdíl od bílého a ovocného cukru zvyšuje jen pozvolna a nezaťěžuje tak pankreas). Dokonce je vhodný pro děti, jako zdravý cukr (v některých zemích se dává novorozencům a dětem na podporu vývoje a růstu), navíc nezpůsobuje hyperaktivitu jako klasický řepný cukr. Je vhodný pro diabetiky, nemá hořkou příchuť jako stévie a nezpůsobuje výkyvy hladin krevního cukru a hypoglykémii. Palmový cukr je zásaditý, obsahuje 24 různých látek, např. vitamín B12, minerály a aminokyseliny.

Použití: na slazení nápojů, koktejlů, čajů, jídel, vloček, do zmrzlin, pudinků, na vaření, pečení.

Jeho sladivost je na 86% bílého cukru, v receptech je možné nahradit bílý cukr v poměru 1:1.

Cukr získaný z mízy palmy olejné je výjimečný nízkým glykemickým indexem a téměř stejnou sladivostí jako má klasický bílý cukr. Je vhodný na slazení nápojů i na pečení a vaření.

Parametry produktu GRIZLY Palmový cukr 500 g

  • Název: GRIZLY Palmový cukr 500 g
  • Cena: 129
  • EAN: 8595678402758
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Cukr
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag