Logo
GRIZLY Mouka z Vlašských ořechů 500 g

GRIZLY Mouka z Vlašských ořechů 500 g

129 Kč

Váš oblíbený produkt, GRIZLY Mouka z Vlašských ořechů 500 g s proslulou značkou GRIZLY - tento artikl doporučujeme při časově omezené akci za 129 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8595678402697
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Mouka z Vlašských ořechů 500 g

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Mleté vlašské ořechy, jádro vlašských ořechů rozemleté na jemnou mouku 0-2mm
Může obsahovat skořápky
Země původu: Slovensko, Maďarsko, ČR, Polsko
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlašské ořechy, z jejichž výlisků je vyrobena naše mouka, jsou bohatým zdrojem užitečných zdraví prospěšných tuků, bílkovin a vlákniny. Dále obsahují řadu vitaminů a minerálních látek. Sacharidů obsahují pouze cca 13 % a to především oligosacharidy a jen malé množství sacharózy, což ocení zejména diabetici. Z tuků (nenasycených a polynenasycených mastných kyselin) obsažených ve vlašských ořeších je třeba zdůraznit kyselinu linolovou a kyselinu linoleovou. Vlašské ořechy obsahují až 14 % vysoce kvalitních proteinů, tedy více než arašídy a přibližně tolik co mandle.Co do obsahu vitaminů, vlašské ořechy jsou dobrým zdrojem vitaminu B1, B2, B3 (niacinu) a B6. Z minerálních látek je významný obsah mědi, zinku, manganu, fosforu, železa, hořčíku a vápníku.

Mouka z vlašských ořechů je bezlepková, proto ji ocení lidé, kteří dodržují bezlepkovou dietu, je vhodná do sladkého i slaného pečiva, do smoothie, na pečení moučníků a cukroví.
Vlašské ořechy, z jejichž výlisků je vyrobena naše mouka, jsou bohatým zdrojem užitečných zdraví prospěšných tuků, bílkovin a vlákniny. Dále obsahují řadu vitaminů a minerálních látek.

Parametry produktu GRIZLY Mouka z Vlašských ořechů 500 g

  • Název: GRIZLY Mouka z Vlašských ořechů 500 g
  • Cena: 129
  • EAN: 8595678402697
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Ořechy | Vlašské ořechy
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag