Logo
GRIZLY Mochyně sušená 500 g

GRIZLY Mochyně sušená 500 g

199 Kč

Není proč váhat, GRIZLY Mochyně sušená 500 g kvalitní značky GRIZLY - toto zboží si můžete koupit extra levně za 199 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8595678402642
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Mochyně 500 g

Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové
Složení: Mochyně peruánská 100%
NESÍŘENÉ, neslazené ovoce
Země původu: Mexiko, Kolumbie
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Plod je zelenožlutá až žlutooranžová třešnička uzavřená v papírově tenkém, zveličeném a měchýřovitě nafouklém žebrovaném kalichu, který má po uzrání šedozelenou barvu. Dužina mochyně má osvěžující sladkokyselou chuť s mimořádně jemným aroma. Nachází se v ní velké množství malých, měkkých a jedlých zrnek. Physalis obsahuje až 30 mg vitamínu C ve 100g, provitamín A, z minerálních látek především draslík, fosfor, vápník a další prvky.

Zajímavostí je, že Physalis peruviana je asi metrová, jednoletá, v noci kvetoucí plstnatá bylina. A dále upozornění: Nejezte nezralé plody Mochyně - jsou jedovaté! 🙂

Sušené plody lze konzumovat přímo nebo přidat do ovocných a ořechových směsí, dále k přípravě dezertů a jiných sladkostí. Mochyni>lze konzumovat prakticky neomezeně, ale doporučená denní dávka je od 10-50 g. Tato superpotravina významně přispívá ke zlepšení a zkvalitnění života.
Šťavnatá, sladkokyselá a příjemně kořeněná chuť superzdravého ovoce Vás přinejmenším nadchne. Vzdáleně připomíná ananas, ale těžko ji s něčím srovnávat - jedině vyzkoušet!

Parametry produktu GRIZLY Mochyně sušená 500 g

  • Název: GRIZLY Mochyně sušená 500 g
  • Cena: 199
  • EAN: 8595678402642
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Mochyně
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag