Logo
GRIZLY Meruňky sušené nesířené 1000 g

GRIZLY Meruňky sušené nesířené 1000 g

159 Kč

Diskontní GRIZLY Meruňky sušené nesířené 1000 g s proslulou značkou GRIZLY - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 159 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8595678402574
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Meruňky sušené nesířené 1000 g

Administrativní zařazení: Jednodruhové zpracované ovoce
Sklizeň: 2019
Složení: Meruňky 100%
Země původu: Turecko,Tádžikistán,
Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)
Nesířené, neslazené

Grizly Meruňky natural nesířené jsou sušené na slunci. Jsou plné výživných látek, především pak draslíku, železa, fosforu, mědi, manganu, zinku a vitamínů A a C. Jsou měkké a mají decentně sladkou chuť, takže jsou skvělé jako svačinka pro rychlé doplnění energie či jako zdravé uspokojení nepřekonatelné chuti na sladké.

Přes všechnu péči a snahu při odpeckování všech peckovin (netýká se pouze datlí ale i např. višní, švestek, třešní atd.) nedokážeme garantovat že se pecky v surovině nevyskytují. Technologicky toho nelze dosáhnout a bohužel ani po kontrole lidským pracovníkem dodavatel nedokáže garantovat 100% čistotu. Této problematice se dodavatelé intenzivně věnují, zatím ale není technologie natolik daleko, abychom dosáhli produktu bez pecek, nebo jejich fragmentů.
Meruňky č.1 /velké/ jsou provoněné slunečním svitem díky přirozené metodě sušení - na slunci. Jsou měkké a mají decentně sladkou chuť a jsou tak výbornou svačinkou nabitou energií.

Parametry produktu GRIZLY Meruňky sušené nesířené 1000 g

  • Název: GRIZLY Meruňky sušené nesířené 1000 g
  • Cena: 159
  • EAN: 8595678402574
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Meruňky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag