Logo
GRIZLY Konopné semínko loupané 500 g

GRIZLY Konopné semínko loupané 500 g

159 Kč

Výjimečné zboží, GRIZLY Konopné semínko loupané 500 g od originálního výrobce GRIZLY - tento artikl nepropásněte ve slevové akci za 159 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8595678401713
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Konopné semínko loupané 500 g

Administrativní zařazení: Olejnatá semena
Složení: Konopné semínko 100%
Výrobek je vhodný pro přímou konzumaci 
Upozornění: Může obsahovat stopy arašídů, jiných ořechů, sezamu, SO2.
Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Země původu: EU, ČR, Čína
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)
Jedním ze současných zdravotních hitů je obliba konopného semínka, které obsahuje velké množství látek důležitých pro naše zdraví. Konopné semínko pochází z tzv. technického konopí. Technické konopí je odrůda rostliny Cannabis L Sativa, pochází z Asie, kde byla odedávna důležitou součástí jídelníčku. Z Asie přišla do Evropy, kde se rovněž její semínka staly součástí jídelníčku, ale bylo také využíváno v průmyslu pro technické účely. Společně se lnem se konopí ve velkém množství pěstovalo až do 19. století, než bylo vytlačeno levnou zámořskou bavlnou. Svoji roli sehrála v současnosti i média, díky nimž zákazníci hází všechno konopí do jednoho pytle jako zakázanou drogu.

Jedním ze současných zdravotních hitů je obliba konopného semínka a oprávněně. Obsahuje totiž velké množství látek důležitých pro naše zdraví jako všech 10 známých esenciálních aminokyselin, více než 80% esenciálních mastných kyselin, minerálů anebo celé řady vitamínů, jako např. E, B1, B2, B6.

 

Parametry produktu GRIZLY Konopné semínko loupané 500 g

  • Název: GRIZLY Konopné semínko loupané 500 g
  • Cena: 159
  • EAN: 8595678401713
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Semínka | Konopná semínka
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag