Logo
GRIZLY Kokosový cukr BIO 1000 g

GRIZLY Kokosový cukr BIO 1000 g

199 Kč

V akci je GRIZLY Kokosový cukr BIO 1000 g od producenta GRIZLY - toto zboží zakoupíte extra výhodně za 199 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8595678401683
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Kokosový cukr BIO 1000 g

Legislativní zařazení: přírodní sladidlo - přírodní cukr
Složení: kokosový cukr 100% BIO
Návod k použití: určeno k přímé spotřebě
Může obsahovat stopy lepku.
Skladování: skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti do 60 %
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Toto sladidlo se v jihovýchodní Asii používá již tisíce let, ale do našeho "civilizovaného" světa se dostalo teprve poměrně nedávno. Je ideální náhražka rafinovaného, případně třtinového cukru, která se velmi dobře rozpouští a výborně se tedy hodí do všech nápojů - čajem počínaje, smoothie nápoji konče.

Kokosový cukr obsahuje poměrně velké spektrum živin. Nejvíce zastoupeno by v něm mělo být železo, zinek, vápník a draslík, dále pak polyfenoly a mastné kyseliny s krátkým řetězcem. Kokosový cukr obsahuje inulin. Jedná se o vlákninu, která může zpomalovat absorpci glukózy a tím by se dalo vysvětlit tvrzení, že kokosový cukr má glykemický index 35.

Kokosový cukr je ideální alternativou rafinovaného či třtinového cukru. Kokosový cukr má nízký glykemický index a můžeme jím zcela nahradit standardní cukr. Oslaďte si život kokosovým cukrem.

Parametry produktu GRIZLY Kokosový cukr BIO 1000 g

  • Název: GRIZLY Kokosový cukr BIO 1000 g
  • Cena: 199
  • EAN: 8595678401683
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Cukr
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag