Logo
GRIZLY Kokos strouhaný BIO 500 g

GRIZLY Kokos strouhaný BIO 500 g

89 Kč

Vynikající GRIZLY Kokos strouhaný BIO 500 g od společnosti GRIZLY - toto zboží si můžete koupit extra levně za 89 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8595678404332
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Kokos strouhaný BIO 500 g

Administrativní zařazení: Luštěnina
Složení: Kokos strouhaný* 100% 
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Filipíny, Srí Lanka
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Kokos sice obsahuje hodně nasycených tuků, ale jde o jiný typ, než se vyskytuje v mase a v mléku. Nepředstavují tak stejné zdravotní riziko. Nasycené tuky v kokosu jsou známy jako triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. Jsou snadno stravitelné, snadno se v těle zpracují a spíše se spotřebují jako zdroj energie, než aby se ukládaly jako tuk. Ořechy rozhodně patří mezi zdravé potraviny. Kokosový ořech je však druh ovoce s tvrdou skořápkou na povrchu. Sušený kokos používaný v potravinářství je sušená dužnina z kokosu. Hojně se využívá jako aromatická a dekorační přísada na zákusky dorty, cukroví, ovocné saláty a jiné. Kokos se využívá i v kosmetice - masážní oleje, sprchové gely, tělová mléka.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Použití: Sušený kokos se využívá především jako přísada na zákusky dorty, cukroví, ovocné saláty a jiné.  Kokos lze přidat i do ovocných salátů, müsli a velmi netradiční je použití kokosu při obalování masa.
Kokos ochutí a ovoní Vaši domácí bábovku o exotickou chuť. Strouhaný kokos nesmí chybět v žádné kuchyni.

Parametry produktu GRIZLY Kokos strouhaný BIO 500 g

  • Název: GRIZLY Kokos strouhaný BIO 500 g
  • Cena: 69
  • EAN: 8595678404332
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Ořechy | Kokos
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag