Logo
GRIZLY ghí přepuštěné máslo 500 ml

GRIZLY ghí přepuštěné máslo 500 ml

199 Kč

Vynikající GRIZLY ghí přepuštěné máslo 500 ml co nám dodává GRIZLY - tento produkt objednáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 199 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8595678404240
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Ghí přepuštěné máslo 500 ml

Složení: 100% přepuštěné máslo*
Výrobek neobsahuje přidané tuky, cukry, soli, barviva či jiné látky
Konzumujte přímo nebo užijte při pečení, vaření, smažení
Skladování: Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.
Obal: Šroubovací plastová dóza zajištěná hliníkovou fólií a bílým víčkem
Vyrobeno v ČR

Ghí je výživově hodnotný tuk, který má vůni másla, dlouhou dobu trvanlivosti, vysoký kouřový bod (což znamená, že se nepřepaluje a vy ho můžete použít i na smažení) a lahodnou chuť. Tím výčet jeho skvělých vlastností zdaleka nekončí. Tím, že se běžné máslo přepustí nebo lépe řečeno přečistí, vzniká nám bezvodý tuk, který si díky svým antioxidačním účinkům a obsahu vitamínů zasluhuje zařazení mezi superpotraviny. Neobsahuje mléčnou bílkovinu a je tedy vhodný i pro lidi s alergií na laktózu. Obsahuje kyselinu máselnou, která napomáhá vyrovnávat hladinu inzulinu a působí protizánětlivě. Co se vitámínů týče, ghí se pyšní vysokým obsahem A, D, E a K. V neposlední řadě ho můžete bez výčitek konzumovat i při hubnutí, kyselina linolová, která je v přepuštěném másle obsažená totiž podporuje růst svalové hmoty.

Použití: Využití ghí je opravdu široké, takže v jednoduchosti stačí říct, že ghíčkem se dá nahradit jak máslo, tak margarín, tak jakýkoliv jiný tuk nebo olej. 
Naše ghíčko je vyráběné z českého másla. Je důkladně přepouštěné na výživově bohatý tuk, který má vysoký kouřový bod a dlouhou dobu trvanlivosti.

Parametry produktu GRIZLY ghí přepuštěné máslo 500 ml

  • Název: GRIZLY ghí přepuštěné máslo 500 ml
  • Cena: 199
  • EAN: 8595678404240
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Oleje | Ghí máslo
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag