Logo
GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g

GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g

89 Kč

Dnes je tady pro vás GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g značky GRIZLY - toto zboží si můžete objednat za úžasnou cenu 89 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8595678400990
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g

Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce zpracované

Složení: Fíky 100%

Balení: Vakuované v PP obalu (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)

Země původu: Řecko / Turecko - SKLIZEŃ 2019

NESÍŘENÉ

Fíky patří mezi jedno z nejoblíbenějších druhů sušeného ovoce, nejenže jsou chuťově výborné a hodí se na cesty jako sladká svačina, která dodá energii díky nerafinovaným cukrům a pokud nesníte 3 kg na posezení tak není důvod se bát o přibírání na váze. Výborné ovoce za super cenu, které je nepřislazované a nesířené. Prostě pouze sušené fíky.

Fíky jsou nutriční bombou. Jsou považovány za jednu z nejzdravějších potravin, zvláště pak jejich semínka a dužina, které jsou plné vlákniny.

Obsahují vitaminy A, C, B1, B2, bílkoviny, aminokyseliny, draslík, pektiny, organické kyseliny, vlákninu a fermenty. K nejúčinnějším obsahovým látkám patří enzymy.

Díky značnému množství cukru je téměř okamžitým zdrojem energie pro všechny sportovce! Jedná se o nerafinované cukry, jsou ihned uvolňovány do krve a využívány tělem, obava, že bychom po konzumaci fíků přibírali na váze, je zbytečná. Vysoký obsah vlákniny může napomáhat ke zlepšení při zažívacích problémech, především při střevní nedostatečnosti a porušené střevní mikroflóře.
Fíky jsou nabité sluncem a plné vlákniny. Druh Lerida je , šťavnatější než ty běžné a také bohatý na živiny.

Parametry produktu GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g

  • Název: GRIZLY Fíky sušené Natural 500 g
  • Cena: 109
  • EAN: 8595678400990
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Fíky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag