Logo
GRIZLY Datlová pasta BIO 500 g

GRIZLY Datlová pasta BIO 500 g

89 Kč

Vaše možnosti obohacující GRIZLY Datlová pasta BIO 500 g co nám dodává GRIZLY - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 89 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8595678409122
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Datlová pasta BIO 500 g

Administrativní zařazení: Sušené jednodruhové ovoce
Složení: Sušené datle* (Deglet Noor) 100 %
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Alžírsko
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Datlová pasta je vyrobená z těch nejkvalitnějších vypeckovaných datlí odrůdy Deglet Noor a je určená k přímé spotřebě bez nutnosti dalších úprav. Pasta ze sušených datlí má tmavě hnědou barvu. Obsahuje především sacharidy ve formě glukózy a sacharózy a to z ní dělá účinnou zásobárnu rychlé energie. Datle jsou také velmi bohaté na vitamíny (hlavně skupiny B), minerály (hořčík, železo) a vlákninu. Za zmínku stojí i vysoký obsah draslíku, protože datle ho obsahují dokonce třikrát větší množství než banány.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. 

Pasta může obsahovat fragmenty pecek.

Použití: Pasta ze sušených datlí se primárně využívá pro výrobu domácích ovocných tyčinek a také dalších raw dezertů. Můžeme ji nakombinovat se švestkovou a fíkovou pastou. Skvěle dochutí vaši snídani, ať už si rádi pochutnáváte na ovesné kaši, smoothie nebo jáhlách. Pastu také využijeme jako zdravé sladidlo, můžeme s ní nahradit cukr při pečení.
Datlová pasta v bio kvalitě je vyrobená z těch nejkvalitnějších vypeckovaných datlí. Datle jsou skvělým zdrojem draslíku a vlákniny. Pastu využijete při pečení i k výrobě nepečených raw dezertů a energetických tyčinek.

Parametry produktu GRIZLY Datlová pasta BIO 500 g

  • Název: GRIZLY Datlová pasta BIO 500 g
  • Cena: 89
  • EAN: 8595678409122
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Datle
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag