Logo
GRIZLY Datle sušené 1000 g

GRIZLY Datle sušené 1000 g

79 Kč

Jasný hit, GRIZLY Datle sušené 1000 g oblíbené značky GRIZLY - toto zboží si můžete nechat dodat v úžasné akci za 79 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8595678400686
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Datle sušené 1000 g

Administrativní zařazení: sušené ovoce jednodruhové vypeckované
Složení: Datle 100%, odrůda Aseel
Výrobek může obsahovat pecky, stopy arašídů, jiných ořechů, lepku, oxidu siřičitého a sezamu
NESÍŘENÉ, NESLAZENÉ
Země původu: Írán
Balení: Vakuováno (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)

Datle jsou bohatým a významným zdrojem draslíku, chromu, železa a vitamínů B. Jedná se o bohatý a rychlý energetický zdroj pro lidský organismus.

Datle je druh ovoce, který roste na datlovníku pravém (Phoenix dactylifera). Jedná se o tmavě hnědé oválné plody dlouhé 3 až 7 cm a široké 2 až 3 cm, které jsou charakteristické nízkým obsahem vody a naopak až ze 70 % tvořeny sacharidy. V subtropických a pouštních oblastech jako je například Severní Afrika a Blízký východ se jedná o jednu ze základních složek zdejší potravy.

Přes všechnu péči a snahu při odpeckování všech peckovin (netýká se pouze datlí ale i např. višní, švestek, třešní atd.) nedokážeme garantovat že se pecky v surovině nevyskytují. Technologicky toho nelze dosáhnout a bohužel ani po kontrole lidským pracovníkem dodavatel nedokáže garantovat 100% čistotu. Této problematice se dodavatelé intenzivně věnují, zatím ale není technologie natolik daleko, abychom dosáhli produktu bez pecek, nebo jejich fragmentů.
Jsou kvalitním zdrojem rychlé energie. Naše datle jsou  čerstvé, vypeckované a příjemně nasládlé. Pokud hledáte sušené ovoce, které je sladké, dodá energii a je ho velké balení, tak jste tu správně.

Parametry produktu GRIZLY Datle sušené 1000 g

  • Název: GRIZLY Datle sušené 1000 g
  • Cena: 79
  • EAN: 8595678400686
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Datle
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag