Logo
GRIZLY Brusinky sušené celé ( Klikva) 500 g

GRIZLY Brusinky sušené celé ( Klikva) 500 g

99 Kč

Dnes jsme vybrali: GRIZLY Brusinky sušené celé ( Klikva) 500 g kvalitní značky GRIZLY - tento artikl nakupujte za jedinečnou cenu 99 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8595678403427
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Brusinky sušené celé ( Klikva) 500 g

Zařazení: Proslazené jednodruhové ovoce
Složení: Celé plody brusnice - klikvy velkoplodé 60%, cukr 35,5%, slunečnicový olej 0,5%
Může obsahovat arašídy, lepek, ořechy, oxid siřičitý, sezam
NESÍŘENÉ
Země původu: USA
Vakuově balené (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)

Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Jsou také oblíbenou přísadou do salátů. Plodina bývá oprávněně spojována s prevencí proti zánětům močového měchýře. Společně s borůvkami patří k rodu Vaccinium a až na malé rozdíly mají podobné složení.

Brusinková šťáva má antiseptické a antibiotické účinky na bakterie, které způsobují infekce močových cest, obzvláště na bakterii Escherichia coli. Brusinky mají tu výhodu, že nevyvolávají rezistenci bakterií. Proto se zejména doporučují v případě chronické nebo recidivující infekce močového měchýře. Aby se projevili účinky brusinek a brusinkové šťávy, je třeba dlouhodobé užívání, denně po dobu jednoho až tří měsíců. Léčba se může bez rizika prodloužit o další tři měsíce. Brusinky obsahují kyselinu chinovou, která se vylučuje močí. Antimikrobiální účinek brusinek a stahující síla taninů společně působí na trávící soustavu. Konzumace těchto plodů je vhodná po užívání antibiotik.
Oficiálně známé jako klikvy velkoplodé. Díky velkému obsahu živin a antioxidanů se řadí mezi superpotraviny. Oprávněně bývají spojovány s prevencí proti zánětům močového měchýře.

Parametry produktu GRIZLY Brusinky sušené celé ( Klikva) 500 g

  • Název: GRIZLY Brusinky sušené celé ( Klikva) 500 g
  • Cena: 109
  • EAN: 8595678403427
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Sušené ovoce | Brusinky a borůvky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag