Logo
GRIZLY Brokolice

GRIZLY Brokolice, ředkev, jetel BIO mix semínek na klíčení 250 g

129 Kč

V akci je pouze tady GRIZLY Brokolice, ředkev, jetel BIO mix semínek na klíčení 250 g co odebíráme od výrobce GRIZLY - tento artikl pořizujte za hustou cenu 129 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1999 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8595678410562
Do obchodu

Popis

GRIZLY

GRIZLY Brokolice, ředkev, jetel BIO mix semínek na klíčení 250 g

Administrativní zařazení: Semena na klíčení
Složení: Brokolice*, ředkvička (odrůda China rose)*, jetel*
*CZ-BIO-003 produkt ekologického zemědělství
Země původu: Itálie
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Semínka brokolice, ředkviček China rose a jetele jsou dokonalou směsí na společné klíčení. Jedná se o skvělou kombinaci chutí a vyvážného poměru bílkovin, enzymů, antioxidantů, vitamínů a minerálních látek. Dokonce po naklíčení tohoto mixu už ani nebudete chtít klíčit nic jiného, protože vám dá vše, co potřebujete.

Klíčky brokolice jsou výborným prostředkem k posílení imunity, jsou zdrojem vitamínů C, A a B, draslíku a vápníku. Klíčky ředkvičky odrůdy China prospívají střevům, jsou extrémně bohaté na vitamín C. Jetel je zásobárnou minerálních látek, obzvláště pak vápníku, hořčíku, železa a zinku.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Klíčením v semínkách aktivujeme enzymy, díky kterým jsou klíčky lehce stravitelné. V zrnech navíc během procesu klíčení roste množství esenciálních aminokyselin a mnohonásobně stoupá obsah vitamínů a minerálních látek.

Použití: Naklíčená semínka brokolice, jetele a ředkviček můžete přidávat do salátů, těstovin, vychladlých polévek, na namazané pečivo nebo při přípravě zeleninových smoothie.

Návod k přípravě: Semínka po dobu 8-12 hodin namáčejte ve vodě (nejlépe filtrované bez chlóru). V klíčící nádobě nechejte semínka klíčit 4-6 dní. Během klíčení semínka 2-3 x denně proplachujte. Plně naklíčená semínka připravená ke konzumaci měří 2,5-5 cm. Ideální teplota pro celý proces je 20 °C.

Fotografie je pouze ilustrační, v nejbližší době ji nahradíme reálnou.
Směs tří semínek na klíčení tvoří vyváženou kombinaci chutí a poměru živin. Brokolice, ředkvička China rose a jetel je perfektní trio na společné klíčení.

Parametry produktu GRIZLY Brokolice, ředkev, jetel BIO mix semínek na klíčení 250 g

  • Název: GRIZLY Brokolice, ředkev, jetel BIO mix semínek na klíčení 250 g
  • Cena: 129
  • EAN: 8595678410562
  • Výrobce: GRIZLY
  • Kategorie: Ořechy a sušené ovoce | Semínka | Na klíčení
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag