Logo
Green Apotheke Fazole mungo 500 g

Green Apotheke Fazole mungo 500 g

51 Kč

Příjemné pocity navazující Green Apotheke Fazole mungo 500 g od oblíbené společnosti Green Apotheke - tento produkt objednáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 51 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8595178212970
Do obchodu

Popis

Green Apotheke

Green Apotheke Fazole mungo 500 g

Akční cena v rámci podzimní kampaně s Green Apotheke, do 12.11.2018

Na klíčení i vaření. Naklíčené mungo chutí připomíná mladý hrášek - objevte tu vynikající chuť! Vhodné do salátů i polévek. Tyto fazolky se specifickým aroma patří k nejvhodnějším plodinám k nakličování - naklíčením se významně zvyšuje obsah cenných látek. Klíčky mungo se nejčastěji konzumují syrové např. jako součást zeleninových salátů. Tepelně upravené mungo je vhodné do polévek i do směsí se zeleninou a masem.

Složení: Fazole barevná mungo - vigna zlatá.

Příprava: Mungo propláchneme a namočíme na 4 - 8 hodin do vody. Vaříme v nové vodě cca 45 minut do požadovaného změknutí, závisí to na stáří semen. Během vaření sbíráme pěnu z povrchu, osolíme až po uvaření.
Na klíčení i vaření.Naklíčené mungo chutí připomíná mladý hrášek - objevte tu vynikající chuť! Vhodné do salátů i polévek. Tyto fazolky se specifickým aroma patří k nejvhodnějším plodinám k nakličování - naklíčením se významně zvyšuje obsah cenných látek.

Parametry produktu Green Apotheke Fazole mungo 500 g

  • Název: Green Apotheke Fazole mungo 500 g
  • Cena: 49
  • EAN: 8595178212970
  • Výrobce: Green Apotheke
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Luštěniny | Fazole
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag