Logo
Energy Krém Ruticelit 50 ml

Energy Krém Ruticelit 50 ml

330 Kč

Vaše možnosti obohacující Energy Krém Ruticelit 50 ml od populární značky Energy - tento hit můžete získat v bombastické akci za 330 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8594069932058
Do obchodu

Popis

Energy

Energy Krém Ruticelit 50 ml

Energy Ruticelit je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vysoce účinnými látkami jako liposomy, AHA kyseliny a vitaminy. Tento přípravek obsahuje cenné výtažky z rašeliny, dále také rutin a celou řadu dalších flavonoidů. Podle tradiční čínské medicíny ovlivňuje Ruticelit především energetickou dráhu srdce, sleziny, slinivky, tlustého střeva, jater a ledvin.

Bioinformační regenerační krém Energy obsahuje vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Proniká do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci. Obsažená komonice pomáhá ulevovat od pocitu těžkých nohou a je spolu s arnikou, vilínem a kaštanem známá svým pozitivním působením na cévní systém.Výtažek z měsíčku pak pomáhá regenerovat pokožku a drobné ranky.

Složení: Bylinný extrakt (jerlín japonský, rybíz černý, krvavec toten, routa vonná, pohanka obecná, jinan dvoulaločný, vilín virginský, přeslička rolní, arnika horská, jírovec maďal, třezalka tečkovaná, kostival lékařský, komonice lékařská, měsíček lékařský, úročník bolhoj), éterické silice (levandulová, mandarinková, niaouli, peruánský balzám, řebříčková, smrková), rostlinné oleje (lněný, sójový, sezamový, ricinový), třetihorní termální voda, humát draselný, kombinace extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, Vermesin®, humátové lipozomy.

Bioinformační regenerační krém obsahuje vyvážený bylinný komplex, například komonici, která ulevuje od pocitu těžkých nohou a spolu s arnikou a kaštanem působí příznivě na celý cévní systém.

Parametry produktu Energy Krém Ruticelit 50 ml

  • Název: Energy Krém Ruticelit 50 ml
  • Cena: 330
  • EAN: 8594069932058
  • Výrobce: Energy
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Tělo | Tělová mléka, krémy
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag