Logo
Energy Annona forte 30 ml

Energy Annona forte 30 ml

559 Kč

Perfektní Energy Annona forte 30 ml populárního výrobce Energy - tento artikl je v tento okamžik extra levně za 559 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8594069933918
Do obchodu

Popis

Energy

Energy Annona Forte (graviola) 30 ml

je doplněk stravy ve formě kapek, jež obsahují bylinný extrakt z jihoamerické rostliny Annona muricata, která je známá také pod názvem graviola.  

Tato tradiční rostlina amazonských domorodců se používá nejen k výrobě šťáv či marmelád, ale slouží také jako doplněk stravy. Najdeme v ní řadu minerálních látek (vápník, hořčík, draslík), vitamin C,nenasycené mastné kyseliny, ale také množství sacharidů a bílkovin.

Užití anonny v tradiční medicíně lze dohledat již v předkolumbovské éře. Své využití mají všechny části stromu včetně kůry, listů, kořenů, ovoce a dokonce i semen. K dosažení terapeutického účinky annony je zapotřebí dávky, jíž je běžným způsobem obtížné docílit např. čajovým nálevem nebo suchým extraktem v kapslích. V přípravku Anonna forte je proto zvolen osvědčený superkoncentrovaný extrakt, který je znám z koncentrátů firmy Energy a který při pohodlném dávkování zajistí optimální přísun účinných látek.

doplněk léčby nádorových onemocnění
infekční nemoci (virové, bakteriální, parazitické)
nervové poruchy, stres, deprese
cukrovka

Použití:

jako podpůrná terapie při onkologických onemocněních
má antivirové, antibakteriální a antiparazitické účinky
u depresí, stresu a nervových poruch
snižuje krevní tlak
pozitivně působí při cukrovce

Anonna je nejvíce ceněna díky tzv. anonovým acetogeninům, které se doporučují jako podpůrná léčba při onkologických onemocněních nebo jako sekundární prevence. Má antivirové, antimikrobiální a antiparazitické účinky. Příznivě působí při cukrovce a lze ji využít při nervových poruchách.

Parametry produktu Energy Annona forte 30 ml

  • Název: Energy Annona forte 30 ml
  • Cena: 559
  • EAN: 8594069933918
  • Výrobce: Energy
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Byliny | Bylinné koncentráty Energy
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag