Logo
Ecover Zero Přípravek na mytí nádobí 450 ml

Ecover Zero Přípravek na mytí nádobí 450 ml

69 Kč

Poctivý výrobek, Ecover Zero Přípravek na mytí nádobí 450 ml od známého výrobce Ecover - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 69 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad patnáctset korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5412533416640
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Zero Přípravek na mytí nádobí 450 ml

ECOVER ZERO na nádobí pro alergiky chrání vaše citlivé ruce při práci bez přídavků parfému. Nový obal je vyrobený bez použití nového plastu - 100% z recyklátu a opět 100% recyklovatelný. Má nové víčko (může stát vzhůru nohama aby se využil celý obsah) a průhledný obal aby bylo vidět, že nejsou použita žádná barviva. Je bez vůně. Dermatologicky testováno pro citlivou pokožku a schváleno britskou alergologickou společností Allergy UK. Nevytváří velké množství pěny.

Kromě testů pro citlivou pokožku má tento výrobek i certifikát účinnosti od společnosti GHI, který potvrzuje, že účinně odstraňuje mastnotu a špínu z nádobí.

Upozornění: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Použití: Jedno stlačení láhve je doporučená dávka na umyvadlo se špinavým nádobím.

Složení: 5 - 15 %: aniontové povrchově aktivní látky. < 5 %: neiontové povrchově aktivní látky. Další: voda, kyselina mléčná, chlorid sodný, citrát sodný.  Ekologický jar, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čisté nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce. Neobsahuje parfemaci a je vhodný zejména pro alergiky a citlivou kůži.

Parametry produktu Ecover Zero Přípravek na mytí nádobí 450 ml

  • Název: Ecover Zero Přípravek na mytí nádobí 450 ml
  • Cena: 69
  • EAN: 5412533416640
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Mytí nádobí
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag