Logo
Ecover Univerzální čistič citronová tráva a zázvor 750 ml

Ecover Univerzální čistič citronová tráva a zázvor 750 ml

109 Kč

Radost přinášející Ecover Univerzální čistič citronová tráva a zázvor 750 ml od originálního výrobce Ecover - toto zboží si můžete koupit při časově omezené akci za 109 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáctset a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5412533100020
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Univerzální čistič citronová tráva a zázvor 750 ml

Multifunkční čistič pro celou domácnost. Pevné povrchy perfektně zbaví mastnoty a špíny. Vyčistíte s ním i podlahy a dlaždice. Nezanechává nepříjemné zbytky a svěže voní.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Použití: Do kbelíku (cca 5 l) s teplou vodou přidejte 30 ml přípravku (víčko). Na odolné skvrny aplikujte neředěný přípravek na vlhkém hadru a poté smyjte. Pro větší lesk otřete suchým hadrem. Vhodné pro všechny omyvatelné povrchy: dlaždice, kuchyňské povrchy, sklo, podlahy a parkety.

Složení: <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém (limonen) další: voda, alkohol, citrát sodný, glyceryl kaprylát, mastné kyseliny, kyselina mléčná.  multifunkční čistič pro celou domácnost. pevné povrchy perfektně zbaví mastnoty a špíny. vyčistíte s ním i podlahy dlaždice. nezanechává nepříjemné zbytky svěže voní.

Parametry produktu Ecover Univerzální čistič citronová tráva a zázvor 750 ml

  • Název: Ecover Univerzální čistič citronová tráva a zázvor 750 ml
  • Cena: 109
  • EAN: 5412533100020
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Úklid
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag