Logo
Ecover Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule BIO 1 l

Ecover Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule BIO 1 l

89 Kč

Dnes je tady pro vás Ecover Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule BIO 1 l od známé značky Ecover - tento produkt prodáváme v úžasné akci za 89 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5412533415407
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule BIO 1 l

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover s vůní levandule. Určený na jemné prádlo, které účinně vypere a krásně provoní. Šetří životní prostředí. Vhodný i pro citlivější pokožku.

Certifikát: ECOCERT

Upozornění: NEBEZPEČÍ Obsahuje: Laurylsulfát sodný, Laureth-6 H318 - Způsobuje vážné poškození očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P310 - Okamžitě volejte lékaře, TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení: 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfémy (linalool, limonene). další: voda, alkohol, citrát sodný, chlorid denaturační činidlo, kyselina citronová. ekologický tekutý prací prostředek ecover s vůní levandule. Šetří životní prostředí a je vhodný i pro citlivější pokožku.

Parametry produktu Ecover Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule BIO 1 l

  • Název: Ecover Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule BIO 1 l
  • Cena: 89
  • EAN: 5412533415407
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Praní
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag