Logo
Ecover Tekutý prací prostředek univerzální Zimolez a jasmín 850 ml

Ecover Tekutý prací prostředek univerzální Zimolez a jasmín 850 ml

199 Kč

Příjemné pocity navazující Ecover Tekutý prací prostředek univerzální Zimolez a jasmín 850 ml od výrobce Ecover - tento artikl musíte mít při časově omezené akci za 199 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáctset a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 5412533414547
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Tekutý prací prostředek univerzální Zimolez a jasmín 850 ml

Koncentrovaný tekutý prací prostředek vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. Neobsahuje optické zjasňovače. Více dávek v menším balení. Minimální dopad na život ve vodách Netestován na zvířatech, Vegan, Vhodné pro septiky a ČOV.

Na vlnu a jemné prádlo použijte Ecover Delicate prací prostředek na jemné prádlo. Dbejte pokynů výrobců textilií.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. 

Návod k použití: 1 odměrka = 35 ml. Praní v pračce (4 - 5 kg): nalijte dávku do dávkovače pračky. Při znečištění: mírné - 50 ml (měkká voda), více - 70 ml (tvrdá voda). Praní v pračce (6 - 8 kg): + 30 ml

Vlastnosti: Mimořádné výsledky praní i při nízkých teplotách Žádné optické zjasňovače Vhodné pro všechno bílé a stálobarevné prádlo Vůně ze složek rostlinného složení.

Složení: 5-15 %: aniontové a neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, parfémy (Limonene, Linalool, Geraniol, Butylphenyl methylpropional, Citronellol), Enzymy. Další: Voda, Citronan sodný, Alkohol, Glycerin, Polypropylen tereftalát, Trisodium ethylenediamine disuccinate, kyselina mléčná.  Tekutý prací prostředek z rostlinných a minerálních surovin. Prádlo účinně vypere a krásně provoní. Vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Parametry produktu Ecover Tekutý prací prostředek univerzální Zimolez a jasmín 850 ml

  • Název: Ecover Tekutý prací prostředek univerzální Zimolez a jasmín 850 ml
  • Cena: 199
  • EAN: 5412533414547
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Praní
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag