Logo
Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný BIO 5 l

Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný BIO 5 l

1225 Kč

Nabídka pro vás: Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný BIO 5 l s osvědčenou značkou Ecover - toto zboží si můžete koupit při právě probíhající akci za 1225 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 5412533404982
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný BIO 5 l

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover. Prádlo účinně vypere a krásně provoní. Vhodný i pro citlivější pokožku. Větší balení je výhodné i pro vaši peněženku.

Certifikát: ECOCERT

Upozornění: Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře, toxikologické informační středisko.

Složení: 5-<15% aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15% neiontové povrchově aktivní látky, 5-<15% mýdlo, parfémy, Linalool, Limonene. Alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírová kyselina, mono -C12-14-alkylestery, sodné soli. Prostředek s certifikací Ecocert prádlo účinně vypere a krásně provoní. Vhodný i pro citlivější pokožku.

Parametry produktu Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný BIO 5 l

  • Název: Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný BIO 5 l
  • Cena: 1225
  • EAN: 5412533404982
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Praní
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag