Logo
Ecover Přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 450 ml

Ecover Přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 450 ml

69 Kč

Kvalitní Ecover Přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 450 ml od předního výrobce Ecover - toto zboží si můžete opatřit za úžasnou cenu 69 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 5412533417654
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 450 ml

Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Nový obal vyrobený bez použití nového plastu - 100% z recyklátu a opět 100% recyklovatelný. Nové víčko (může stát vzhůru nohama aby se využil celý obsah). Průhledný obal aby bylo vidět, že nejsou použita žádná barviva.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Použití: Doporučená dávka na 5 litrů vody: 3 ml.

Složení: 5-15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, < 5% parfémy. Další: voda, kyselina mléčná, kyselina citronová, alkohol denat., extrakt z aloe vera.  Ekologický jar, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce. 

Parametry produktu Ecover Přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 450 ml

  • Název: Ecover Přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 450 ml
  • Cena: 69
  • EAN: 5412533417654
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Mytí nádobí
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag