Logo
Ecover Krémový čistící prostředek 500 ml

Ecover Krémový čistící prostředek 500 ml

62 Kč

V akci je pouze tady Ecover Krémový čistící prostředek 500 ml od předního výrobce Ecover - tento artikl čeká na vás v sezónní slevě za 62 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáctset a dopravu NEPLATÍTE. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5412533004052
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Krémový čistící prostředek 500 ml

Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu, a přitom nepoškrábe. Vhodný zejména pro kuchyně a koupelny.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Použití: Aplikuje se přímo na povrch nebo na vlhkou houbičku. Povrch se očistí a opláchne. Tekutý písek udržuje povrchy jako nové. Zanechává povrch zářivě čistý bez škrábanců. Obsahuje složky přírodního a minerálního původu.

Složení: <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, konzervační činidlo (phenoxyethanol). další: voda, křídový prášek, alkohol denat., jíl, glycerin, xantanová guma.  odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu, a přitom nepoškrábe. vhodný zejména pro kuchyně koupelny.

Parametry produktu Ecover Krémový čistící prostředek 500 ml

  • Název: Ecover Krémový čistící prostředek 500 ml
  • Cena: 62
  • EAN: 5412533004052
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Úklid
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag