Logo
Ecover Aviváž Zero 1 l

Ecover Aviváž Zero 1 l

89 Kč

Unikátní Ecover Aviváž Zero 1 l od populární značky Ecover - tento hit snadno najdete s neuvěřitelnou slevou za 89 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 5412533418231
Do obchodu

Popis

Ecover

Ecover Aviváž Zero 1 l

Aviváž ECOVER ZERO prádlo změkčuje, usnadňuje jeho žehlení a snižuje tvorbu statického napětí v textilních vláknech. Díky nulové parfemaci je vhodná nejen pro alergiky, ale také pro malé děti nebo pro všechny, kteří mají citlivější pokožku. Přírodní složení aviváže nepředstavuje zátěž pro životní prostředí. Při kontaktu s odpadními vodami se obsažené složky začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky. Samozřejmostí je netestování na zvířatech, které garantuje logo skákajícího králíčka.

Upozornění: P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.  Vhodnost aviváže pro lidi s vážnějším onemocněním kůže nemůže být zaručena. Pokud máte vysoce citlivou pokožku, poraďte se, prosím, s Vaším lékařem.

Návod k použití: Nepřidávejte přímo neředěné na Vaše prádlo. Skladujte při teplotě mezi 5 °C a 25 °C. Není vhodný pro praní vlny a hedvábí. 1 odměrka 35 ml Pračka (4-5 kg); ruční praní (5 l) Měkké prádlo 30 ml; 15 ml Extra měkké prádlo 60 ml; 30 ml Balení obsahuje 33 pracích dávek (Pračka 4- 5 kg). Dermatologicky testováno.

Složení: 5-15 % kationtové povrchově aktivní látky. < 5 %: konzervační činidlo (kyselina mléčná). Aviváž bez parfemace je ideální pro všechny, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí používat její parfemovanou verzi.

Parametry produktu Ecover Aviváž Zero 1 l

  • Název: Ecover Aviváž Zero 1 l
  • Cena: 89
  • EAN: 5412533418231
  • Výrobce: Ecover
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Mytí nádobí
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag