Logo
Diochi Wendita calysina čaj 80 g

Diochi Wendita calysina čaj 80 g

229 Kč

No tak tohle je gól: Diochi Wendita calysina čaj 80 g od kvalitního výrobce Diochi - toto zboží zakoupíte v jedinečné akci za 229 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8595247739179
Do obchodu

Popis

Diochi

Diochi Wendita calysina  80 g

Odvar z z Wendita calysina má vynikající vliv na trávicí systém a celkový metabolismus. Podporuje činnost jater a žlučníku, sleziny, močového měchýře, zlepšuje zažívání, činnost žaludku a střev. Je vhodný zejména po přejedení, intoxikaci alkoholem a jinými látkami. Omezuje překyselení, nadýmání, žaludeční a střevní potíže. Má harmonizační vliv na hormonální systém, ženské a mužské genitální orgány. Obsažené flavonoidy mají silné ochranné a antioxidační účinky při degeneraci buněk a kloubů. Celkově posiluje organismus při stresu, chřipkách a chorobách z nachlazení. Omezuje vznik vnitřního napětí. Pro svou lahodnou a aromatickou chuť podobnou mátě si získá tento čaj i vaši přízeň jako osvěžující nápoj.

Zklidňuje zažívání

Omezuje překyselení organismu

Prevence proti rakovině střev
Odvar z z Wendita calysina má vynikající vliv na trávicí systém a celkový metabolismus. Podporuje činnost jater a žlučníku, sleziny, močového měchýře, zlepšuje zažívání, činnost žaludku a střev.

Parametry produktu Diochi Wendita calysina čaj 80 g

  • Název: Diochi Wendita calysina čaj 80 g
  • Cena: 229
  • EAN: 8595247739179
  • Výrobce: Diochi
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Čaje | Bylinné čaje
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag