Logo
Diochi Diaflex biobalzám 23 ml

Diochi Diaflex biobalzám 23 ml

339 Kč

Nabídka pro vás: Diochi Diaflex biobalzám 23 ml originální od labelu Diochi - tento produkt doručujeme za hustou cenu 339 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8595247730039
Do obchodu

Popis

Diochi

Diochi Diaflex biobalzám 23 ml

Diaflex biobalzám je koncentrovaný bioinformační biobalzám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stevia rebaudiana.

Složení: Stévie sladká (Stevia rebaudiana, Stévie cukrová, Sladká tráva, Medové lístky), Šungit (Shungit)

Diaflex biobalzám je koncentrovaný bioinformační biobalzám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stevia rebaudiana. Obsažený organický křemík a řada minerálů mají oživující vliv na pokožku v jakémkoli věku. Předností balzámu je přispívání k regeneraci a zpomalení projevů stárnutí pokožky. Celkově urychluje čištění pleti a má hydratační účinky.

Způsob užití:

Regenerační pleťová maska: Po vyčištění pleti naneste na obličej 1 - 2 dávky Diaflexu. Důkladně rozetřete, nechte působit 15 - 20 minut, poté opláchněte vodou a naneste denní nebo noční krém.

Rychlé vytažení pleti: Na vlhkou pleť nebo do mokrých rukou naneste malé množství Diaflexu (1/4 dávky) a následně jej důkladně rozetřete na obličej.

Ošetření nečisté pleti: Tam, kde máte nějaký kožní problém, nečistou pleť, sklon k ekzému, psoriáze, postupujete stejným způsobem. Nejdříve místo silně navlhčete, do mokré ruky stříknete poloviční dávku Diaflexu a rozetřete jej.

Koupel: Diaflex biobalzám je možné použít i jako přísadu do koupele.

Vlasová pokožka: Do mokrých vlasů aplikujte 1 - 2 dávky Diaflexu ke kořínkum a důkladně jej rozetřete. Diaflex obsahuje celou škálu minerálů a antibakteriálních a protiplísňových fytolátek, které zlepší stav a kvalitu vlasové pokožky.

Ochrana dutiny ústní: Po vyčištění zubů užijte 1 dávku Diaflexu do úst a nechte působit.
Diaflex biobalzám je koncentrovaný bioinformační biobalzám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stevia rebaudiana.

Parametry produktu Diochi Diaflex biobalzám 23 ml

  • Název: Diochi Diaflex biobalzám 23 ml
  • Cena: 339
  • EAN: 8595247730039
  • Výrobce: Diochi
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Zdravý vzhled
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag