Logo
Diochi ANDROZIN - KAPKY 50 ml

Diochi ANDROZIN - KAPKY 50 ml

499 Kč

Nejprodávanější Diochi ANDROZIN - KAPKY 50 ml pocházející od značky Diochi - tento artikl pořizujte za výhodnou cenu 499 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8595247710086
Do obchodu

Popis

Diochi

Diochi Androzin - kapky 50 ml

Mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém. Obsažené fytohormony mají celou řadu velmi prospěšných látek, podporují tvorbu testosteronu, obnovují kvalitu a výživu svalů, chrání kosti před degenerací. Dále byl vliv obsažených látek zaznamenán při bránění předčasného šedivění a padání vlasů. Skladbu Androzin kapek tvoří byliny, které jsou v alternativní medicíně aplikovány jako životabudič pro muže, který zvyšuje libido a funkci pohlavního orgánu, na zpomalení stárnutí a urychlení regenerace sil a energie.

Obsažené byliny a fytohormony:

 

harmonizují hormonální systém
jsou pomocníkem při problémech s erekcí
napomáhají při léčbě zánětů ledvin a močového měchýře
podporují správnou funkci močového ústrojí

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek

Složení: Sarsaparilla veracruz, Dioscorea batata, Maytenus macrocarpa, Psoralea corylifolia, Ophiophogon japonicus, Tribulus terrestris, Achyrantes bidentata, Lycium chinense, slunečnice roční, máčka ladní, Panax ginseng, Epimedium sagitatum, Codonopsis pilosula, líh kvasný, fruktóza, voda

 
Mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém. Obsažené fytohormony mají celou řadu velmi prospěšných látek, podporují tvorbu testosteronu, obnovují kvalitu a výživu svalů, chrání kosti před degenerací.

Parametry produktu Diochi ANDROZIN - KAPKY 50 ml

  • Název: Diochi ANDROZIN - KAPKY 50 ml
  • Cena: 499
  • EAN: 8595247710086
  • Výrobce: Diochi
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Byliny
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag