Logo
De Buyer Pánev WOK Mineral B 28 cm

De Buyer Pánev WOK Mineral B 28 cm

1299 Kč

Exkluzivní De Buyer Pánev WOK Mineral B 28 cm od originálního výrobce De Buyer - tento hit naleznete v husté akci za 1299 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Stačí naplnit košík zbožím nad 1999 Kč a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 3011245618285
Do obchodu

Popis

De Buyer

CZ_plyn CZ_elektrika CZ_sklo CZ_indukce  CZNE_domyckyCZ_dotrouby200

POPIS

Pánev WOK s plochým dnem od francouzského výrobce De Buyerprůměr 28 cm a dlouhou zakřivenou rukojeť ve francouzském stylu pro snadnou manipulaci. Pánev je vyrobena z kvalitního železa, které výborně vede teplo a příprava pokrmů je tedy rychlá a úsporná

Pánve Mineral B Element neobsahují žádné umělé látky, jako PFOA ani PTFE ani žádné chemikálie. Výroba těchto pánví je šetrná k životnímu prostředí. Pánve jsou ekologické a recyklovatelné. Molekuly železa z pánve jsou zdraví prospěšné, pánve lze používat při velmi vysokých teplotách, při kterých se připravovaný pokrm velmi rychle zatáhne a nedojde k úniku vitamínů ani výživných látek.

Čím déle pánev používáte, tím lepší jsou její nepřilnavé vlastnosti. Toto „dozrávání pánve“ se projevuje zabarvováním povrchu do černa. Pánve DeBuyer mají vynikající tepelnou vodivost, jsou robustní a mají velmi dlouhou životnost. Můžete používat wok pánev na indukci a na všech typech vařičů. Rukojeť je teplotně odolná do 200 °C však maximálně po dobu 10 minut. Není možné mytí v myčce na nádobí a pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její unikátní vlastnosti. 

Upozornění: Používejte pánev jen na hořáku/plotýnce odpovídající průměru dna pánve. A před prvním použitím si přečtěte návod a praktické rady v tomto popise, kde se dozvíte, jak se o pánev správně starat.

SPECIFIKACE

Průměr: 28 cm

Výška: 9 cm

Délka: 50,4 (včetně rukojeti)

Tloušťka dna: 2 mm

Hmotnost: 1,76 kg

Materiál: železo, speciální nepřilnavá vrstva

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Materiál je 100% přírodní, ekologický a recyklovatelný

Pánve Mineral B Element neobsahují žádné umělé látky ani chemikálie.

Možnost použití při vysokých teplotách umožňuje rychlé vaření a díky tomu zachování vitamínů a zdraví prospěšných látek v pokrmu.

Čím déle pánev používáte, tím lepší je její nepřilnavost. (černání je známkou dozrávání, nejedná se o nežádoucí efekt)

minus

Pánev je velmi těžká, to je však vyváženo kvalitou použitého materiálu.

Pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její skvělé vlastnosti.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák: plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci

Vhodné do trouby: ANO, ale rukojeť pouze do 200°C maximálně 10 minut!

Vhodné do myčky: NE

ČASTÉ DOTAZY ZÁKAZNÍKŮ

Pánev mi přišla poškrábaná:

Pánve de Buyer jsou vyrobeny ze surového železa a nemají žádný ochranný nepřilnavý povrch. Jsou vyráběny ručně, a tak se může stát, že pánve mají na povrchu estetické nedokonalosti. Tyto nedokonalosti nemají žádný vliv na funkčnost pánve. Naopak, právě díky svým přirozeným vlastnostem mají pánve lepší nepřilnavost. Jsou vyrobeny ze 100%…

Parametry produktu

  • Název: De Buyer Pánev WOK Mineral B 28 cm
  • Cena: 1299
  • EAN: 3011245618285
  • Výrobce: De Buyer
  • Kategorie: Pánve | Pánve WOK
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag