Logo
de Buyer Lívanečník Mineral B Element 27cm

de Buyer Lívanečník Mineral B Element 27cm

999 Kč

Ve slevě je de Buyer Lívanečník Mineral B Element 27cm s jakostní značkou De Buyer - tento hit můžete sehnat za mimořádně nízkou cenu 999 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad 1999 Kč a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 3011245612030
Do obchodu

Popis

De Buyer

CZ_plyn CZ_elektrika CZ_sklo CZ_indukce  CZNE_domyckyCZ_dotrouby200

POPIS

Lívanečník od francouzského výrobce De Buyerprůměr 27 cm a tři kruhové otvory na lívance o průměru 10 cm. Tato pánev na lívance je ideálním pomocníkem při přípravě oblíbených lívanců. Díky otvorům budou mít lívance dokonalý tvar. Pánev je vyrobena z kvalitního železa, které výborně vede teplo a příprava pokrmů je tedy rychlá a úsporná.

Pánvička na lívance je opatřena speciální povrchovou vrstvou na bázi včelího vosku, která zajišťuje nepřilnavost. Pánve Mineral B Element neobsahují žádné umělé látky, jako PFOA ani PTFE ani žádné chemikálie. Výroba těchto pánví je šetrná k životnímu prostředí. Pánve jsou ekologické a recyklovatelné. Molekuly železa z pánve jsou zdraví prospěšné, pánve lze používat při velmi vysokých teplotách, při kterých se připravovaný pokrm velmi rychle zatáhne a nedojde k úniku vitamínů ani výživných látek.

Čím déle pánev používáte, tím lepší jsou její nepřilnavé vlastnosti. Toto „dozrávání pánve“ se projevuje zabarvováním povrchu do černa. Lívanečník DeBuyer má vynikající tepelnou vodivost, je robustní a má velmi dlouhou životnost. Můžete používat lívanečník na indukci a na všech typech vařičů. Rukojeť lívanečníku je teplotně odolná do 200°C však maximálně po dobu 10 minut. Není možné mytí v myčce na nádobí a pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její unikátní vlastnosti. 

Upozornění: Používejte pánev jen na hořáku/plotýnce odpovídající průměru dna pánve. A před prvním použitím si přečtěte návod a praktické rady v tomto popise, kde se dozvíte, jak se o pánev správně starat.

SPECIFIKAce

Průměr: 27 cm

Výška: 1,2 cm

Délka: 48,5 cm (včetně rukojeti)

Počet otvorů na lívance: 3

Průměr otvoru: 10 cm

Hloubka otvoru: 1 cm

Hmotnost: 1,11 kg

Materiál: železo, speciální nepřilnavá vrstva

Záruka: 2 roky

Země výroby: Francie

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Materiál je 100% přírodní, ekologický a recyklovatelný

Nepřilnavá vrstva na bázi včelího vosku zajistí, že se vám lívance nepřichytí.

Pánve Mineral B Element neobsahují žádné umělé látky ani chemikálie.

Možnost použití při vysokých teplotách umožňuje rychlé vaření a díky tomu zachování vitamínů a zdraví prospěšných látek v pokrmu.

Čím déle lívanečník používáte, tím lepší je jeho nepřilnavost. (černání je známkou dozrávání, nejedná se o nežádoucí efekt)

minus

Lívanečník je velmi těžký, to je však vyváženo kvalitou použitého materiálu.

Pánev na lívance vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její skvělé vlastnosti.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák: plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci

Vhodné do trouby: ANO, ale rukojeť pouze do…

Parametry produktu

  • Název: de Buyer Lívanečník Mineral B Element 27cm
  • Cena: 999
  • EAN: 3011245612030
  • Výrobce: De Buyer
  • Kategorie: Pánve | Pánve na palačinky a lívanečníky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag