Logo
Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g

Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g

39 Kč

Příjemné pocity navazující Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g co nám vyrábí Country Life - tento produkt prodáváme s unikátní slevou za 39 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad patnáctset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8595016510398
Do obchodu

Popis

Country Life

Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g

Mouka používaná k výrobě těchto těstovin je vyráběna z kvalitní rýže. Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení.

Pokud chcete mít těstoviny dokonalé, doporučujeme je vařit zvlášť v čisté vodě těsně před podáváním. Po dovaření nudle ihned důkladně propláchněte studenou vodou, udrží si tak pevný tvar a nebudou se slepovat. Přidávejte je k polévce přímo do talíře.

Rýže pochází z tropických oblastí Asie a Afriky. Domestikována byla přibližně před 10 000 lety a dnes je jednou z nejdůležitějších obilovin světa. Jako hlavní příjem potravy ji má asi 1/4 obyvatelstva zeměkoule. Z rýže se vyrábí mouka, nápoje, dezerty, ale také pivo nebo víno. Buddhističtí mniši z rýže vytváří známé mandaly a rýžový papír je hojně využíván v umění.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Složení: rýžová mouka*. Může obsahovat stopy vajec. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu max. 70 %.
Bezvaječné rýžové těstoviny v biokvalitě. Vhodné do polévek a exotických receptů.

Parametry produktu Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g

  • Název: Country Life Těstoviny řezance rýžové BIO 200 g
  • Cena: 39
  • EAN: 8595016510398
  • Výrobce: Country Life
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Obiloviny | Těstoviny
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag